آپ و اسنپ شرکت مشترک تاسیس کردند

آپ و اسنپ شرکت مشترک تاسیس کردند

تاریخ انتشار : 13 ژانویه 2019

آپ واسنپ به هم نزدیک شده‌اند چرا که بر اساس خبرها دو شرکت آسان پرداخت پرشین ( صاحب اپلیکیشن آپ ) و گروه اسنپ یک شرکت مشترک تاسیس کرده‌اند.

بر اساس اطلاعاتی که آسان پرداخت پرشین روی کدال قرار داده این ناشر خطاب به سهامدارانش می‌نویسد که رشد دانلود اپلیکیشن آپ از مرز ۳۰ میلیون بار هم گذشته است.

آسان پرداخت پرشین اضافه می‌کند: با توجه افق فعالیت‌های شرکت در این زمینه، مبتنی بر ایجاد یک Market Place جامع، در دسترس و آسان در این اپلیکیشن و « درجهت گسترش و تنوع خدمات قابل ارائه، تمرکززدایی از درآمدهای صرفاً مبتنی بر کارمزدهای شاپرکی و همچنین با نگاه حداکثرسازی منافع بلند مدت برای تمامی ذینفعان از جمله کاربران و سهامداران» شرکتی جدید را تأسیس خواهد کرد.

ناشر آسان پرداخت پرشین تصریح کرده است:«این شرکت جدید درجهت افزایش توان رقابتی و گسترش میزان دسترسی‌های عموم، در قالب یک همکاری مشترک(JV) برای اقدامات اجرایی ثبت شرکتی (New Company) با مالکیت ۷۰درصد آسان پرداخت پرشین و ۳۰درصد گروه اینترنتی رز است.»

دراختیار گرفتن انحصاری خدمات پرداخت اسنپ

ناشر “آپ” اهداف و کارکردهای این شرکت جدید را تمرکز و استقرار انحصاری تمامی خدمات گروه اینترنتی رز مانند کیف پول اسنپ، اسنپ فود، اسنپ مارکت، اسنپ تریپ، بامیلو و غیره بر بستر اپلیکیشن آپ درقالب شرکت فوق دانسته که به مرور در حال پیاده سازی در اپلیکیشن آپ بوده و قابل مشاهده و استفاده کاربران است.

همچنین توزیع منافع حاصل از فروش و ارائه خدمات ارائه شده بر بستر اپلیکیشن آپ به استثنای کارمزدهای شاپرکی به شرکت مشترک با سهم الشرکه تعیین شده و در نهایت تمرکز کلیه پرداخت‌های کاربران ، مشتریان و تراکنش‌های مجموعه اسنپ از طریق درگاه‌های مربوط به آپ یا کیف پول مشترک از دیگر این اهداف است.

این ناشر بدون اشاره به هزینه سرمایه گذاری در این پروژه ،تاکید کرده با توجه به آغاز عملیات اجرایی موارد فوق ، کلیه اثرات مالی این مشارکت بر درآمد مستقیم آپ و شرکت مذکور، پس از بررسی‌ لازم و به محض مشخص شدن از طریق سامانه کدال به اطلاع سهام داران و بازار سهام خواهد رسید.

از طريق خبرگزاری فارس برچسب هاآپ آسان پرداخت پرشین اسنپ